Plavání

Na podzim jsme se již druhým rokem zúčastnili plaveckého výcviku v Třebíči. Deset lekcí proběhlo pod vedením zkušených učitelek plavání z plavecké školy. A jak se nám dařilo?

Ondra Schell:

Naše třída jezdila na plavání do Třebíče.
Na hodinách se mi líbilo, že jsme plavali žabičku a taky nástupy. A pak se mi ještě líbily cesty autobusem.

Lucka Chadimová:

Na plavání jsem se bála jít do bazénu, ale díky kamarádům jsem svůj strach překonala. Líbilo se mi tam, protože to bylo lehké, ale ne tak úplně.
Jako první jsme plavali kraula. Podruhé jsme zkoušeli žabku. Paní učitelka nám slíbila, že půjdeme do malého bazénu, ale nakonec jsme nešli.
Když jsme plavali kraula bez pásků a kroužků, tak někdo přeplaval celý bazén, někdo ne úplně celý.
Na konci výcviku jsme dostali mokré vysvědčení.

Další foto

Plavání _2.tř.